Food Blogger Fest IV w obrazkach

Dodano: 2014-06-02 00:00:00

W minioną sobotę blogerzy kulinarni zjechali z całej Polski na czwartą już edycję Food Blogger Fest w warszawskiej siedzibie Agory. 
Organizacja, prelegenci i tematyka wykładów po raz kolejny na wysokim poziomie, podobnie jak atrakcje zaproponowane przez sponsorów, wśród których znalazł się Samsung, Wedel, Nespresso i Kujawski. 
Tym razem wysłuchaliśmy wystąpień na tematy szczególnie bliskie środowisku - jak radzić sobie z hejtem (Piotr Ogiński), jak dotrzeć do agencji współpracujących z blogerami (Konrad Traczyk, Hash.fm), jak smakować podróże (Natalia Sitarska i Łukasz Smoliński) oraz jak w praktyce wygląda prowadzenie biznesu gastronomicznego (Marta Gessler, Aleksander Baron, Kamil Prandecki, Agnieszka Wiewiórska). A w przerwach - rozmowy kuluarowe, wymiana doświadczeń, wizytówek i wyławianie z tłumu znajome z poprzedniej edycji twarze. 
Podobnie jak w zeszłym roku spotkanie opuszczałam nie tylko z głową pełną inspiracji, ale i z rękami pełnymi giftów od sponsorów - Wedel jak zwykle połechtał blogerów, przygotowując dla nas personalizowane tabliczki czekolady (ooom nomnomnomnom!), Kujawski obdarował nas swoimi nowymi produktami, Nespresso dbało o odpowieni poziom kofeiny we krwi, a karmił nas foodtruck Meet Meat. 

Chcecie zobaczyć jak było? Przygotowałam krótką relację zdjęciową. Miłego oglądania! :) 


IMG_7211

Pani Marta Gessler opowiada o początkach swojej przygody z gastrobiznesemIMG_7200
Aleksander Baron z Solec 44 zdradza, skąd biorą się inspiracje na nowe daniaIMG_7205
Polona i kuchnia staropolska okazują się być znakomitym źródłem pomysłów dla współczesnej restauracji!IMG_7222
Kolejeczka po burgera...IMG_7220
Personalizowane czekolady od Wedla! <3IMG_7199
Natalia Sitarska i Łukasz Smoliński z Tasteaway opowiadają o turystyce kulinarnej. Mega ciekawie! IMG_7193IMG_7191IMG_7181IMG_7187IMG_7185IMG_7185IMG_7188
Tyle czekolady!IMG_7184

Komentarze

comments powered by Disqus

Blog

  • Coś nowego!

    Opowiem Wam historię. Będzie długa i bardzo osobista, ale naprawdę chcę byście ją poznali.  Otóż. Moja mama to niezwykła...

    Ostatnie komentarze