Tiger Shops - sklepy dla miłośników gadżetów

Dodano: 2013-07-18 00:00:00

W kolejnym wpisie z cyklu "Polecam" chciałabym gorąco zarekomendować Wam miejsce, które zachwyci każdą panią domu. Sieć sklepów Tiger Shop, bo o nich mowa, znana jest w Europie już od ładnych kilku (nastu) lat. Do Polski trafiła bodajże rok temu; obecnie w naszym kraju działają 3 sklepy (wszystkie w Warszawie). 
W ofercie Tigera znajdziemy przede wszystkim...pierdółki. Mnóstwo pierdółek. Uroczo zbędnych, niepotrzebnych, ale wpadających w oko i krzyczących "kup mnie, beze mnie twój dom będzie ponury!". No ale spójrzmy prawdzie w oczy: kto nie kocha pierdółek? ;) 
Co miesiąc na stronie internetowej pojawia się kolejna seria produktów sezonowych - a to do biura, a to do ogrodu, a to kuchennych czy "imprezowych". Dzisiaj udało mi się upolować fantastyczną, dwupoziomową paterę na ciasto. I mnóstwo innych pierdółek, rzecz jasna :) Wchodząc do sklepu tej sieci trzeba mieć naprawdę silną wolę. Ja limit zakupów na lipiec wykorzystałam, co nie przeszkadza mi tęsknie zaglądać na stronę w oczekiwaniu oferty sierpniowej... :) 

IMG_3395 copy

Komentarze

comments powered by Disqus

Blog

  • Coś nowego!

    Opowiem Wam historię. Będzie długa i bardzo osobista, ale naprawdę chcę byście ją poznali.  Otóż. Moja mama to niezwykła...

    Ostatnie komentarze